O HOTELU

V roce 2011 jsme se po roce příprav pustili do revitalizace dvou zchátralých objektů v centru města Kaplice, které již řadu let znehodnocovaly centrum města. Po vypracování projektu jsme se pokusili získat dotaci v rámci 11. kola výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad, oblast podpory 3.1 Rozvoj insfrastruktury cestovního ruchu. Náš projekt byl úspěšně přijat a tak v roce 2012 vznikl certifikovaný wellness hotel CORONA.

Wellness garni hotel v centru města Kaplice a nabídnout tak I jeho služby. Hotel je ideálním místem pro individuální pobyty, firemní akce školení, prezentace a sportovní využití.

Hotel nabízí kapacitu 56 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, bezplatné připojení k WiFi a TV. Dále poskytujeme sportovně-relaxační služby: fitness a kardiozónu, saunu, Whirlpool, sálové cvičení a masáže. Celý objekt je nekuřácký a součástí je bezplatné parkoviště vzdálené cca 300m.

Město Kaplice se rozkládá v malebné krajině při říčce Malši na úpatí Novohradských hor. V současné době zde žije cca 6000 obyvatel. Ve městě a širším okolí je možné navštívit mnoho dochovaných památek, např. kostelů, měšťanských domů, venkovských usedlostí, kaplí, nebo zříceninu hradu Pořešín. Pro vyznavače turistiky nabízí okolí města řadu turistických tras a cyklostezek.


Zdroj: dronBee