Všechny obrazy vystavené v hotelu jsou originály. Na recepci Vám rádi sdělíme cenu jednotlivých obrazů.

 

 Fitness corona

Naše fitness je vybaveno moderními stroji nejvyšší kvality, značky Panatta. Všechny stroje jsou hydraulicky nastavitelné pro optimální postavení a centraci v jednotlivých kloubech a tím ideální zapojení svalů, které daný pohyb vykonávají. Nebojte se cvičení, naši trenéři Vám rádi pomohou, nebojte se jich zeptat.

OSOBNÍ TRENÉR

V našem fitness k dispozici odborník, který se postará o to, abyste se nepřetěžovali a neničili si tělo. Ukáže vám jak na to.Poradí Vám jak a které cvičení je pro vás vhodné pro ideální postup pro dosažení Vámi vytčených cílů. U nás ve fitku je osobní trenér zároveň fyzioterapeut, tedy odborník mezi odborníky, který dohlédne na vaše snažení a pomůže vám v začátcích.

  • rady o cvičení
  • formování postavy a redukci tělesného tuku 
  • jídelní plány 
  • cvičební plány 
  • správná technika a provedení cviků 
  • vstupní a kontrolní diagnostiky
  • fyzioterapie
  • masáže
  • kinesiotaping

Vstupní Diagnostika kontrolní a diagnostiky

Ke každé permanence zdarma, nebo na přání klienta Vám náš trenér provede vstupní diagnostiku a následné další diagnostiky. Trenér vám změří a zkontroluje svalové dysbalance, na přístroji Tanita společně zjistíte, jak je na tom vaše tělo s tuky, svaly, zavodněním, minerály… Trenér s vámi potom výsledky projde a vysvětlí. Následně navrhne vhodné cvičení, stravovací režim, doplňky stravy a další aspekty zdravého životního stylu.

Cardio zóna

Součástí fitness je moderní cardio zóna obsahující 3 běžecké pásy, rotoped, horizontální rotoped a 2 cross trenažéry. Všechny stroje mají měřiče tepové frekvence, které zajistí optimální a žádoucí zatížení vašeho organismu. Na recepsi jsou k zapůjčení cardio snímače, stroje Vám potom budou ukazovat tepovou frekvenci bez držení se madel s čidli.

STRETCHING zóna

Nedílnou součástí fitness je i funkční, nebo stretching zóna. Toto místo slouží nejen k protažení a uvolnění před a po cvičení, ale je zde měkčená podlaha pro funkční trénink, ke kterému jsou zde připraveny alternativní cvičební pomůcky (míče, Bosu, TRX, kettlebally, therabandy….) Nebojte se vyměnit činky za váhu vlastního těla. I zde je Vám k ruce odborně vyškolený personál centra.